OGT EVENTS GRA TERENOWA

WYNALAZCY

OGT EVENTS – WYNALAZCY

 

Kraina, choć nad wodą, z “portową” stolicą, to ogniem i stalą płynąca, skupisko brudnych i zapracowanych ludzi, którzy za nic mają przyrodę i świeże powietrze, za to kochają wodę i przemysł.

WYNALAZCY
KIM SĄ TAK NAPRAWDĘ?

 

Zagłębiają się w swoich wynalazkach i maszynach całymi godzinami tworząc i zarabiając. Handel to ich chleb powszedni – nie jest wynalazcą, kto nie umie się targować. Będąc tam warto też pilnować swojej sakwy, bo w kraju czczącym pieniądz znajdzie się wielu takich, co zamiast pracy wolą kradzież. Jedno jest pewne – tutaj nikt nie próżnuje, a kasa musi się zgadzać. Choć rzemieślnicy i łotrzycy, to u Wynalazców codzienność, to nie brakuje im też wojowników, przyodzianych w zmyślne zbroje i dziwną, niekiedy mechaniczną broń, którzy pilnują skarbców i okazjonalnie napadają na małe wioski w poszukiwaniu świecidełek.

COŚ WIĘCEJ O WYNALAZCACH?

Z pewnością niełatwo tam znaleźć czarodzieja, czy uzdrowiciela, bo choć czasem są potrzebni, to nie cieszą się tu uznaniem. Wynalazcy bowiem boją się tego, czego nie rozumieją, a magii, jak twierdzą – nie da się zrozumieć – więc ją odrzucają. Stąd też zawzięta nienawiść i pogarda wobec Mistyków. Ich wymysły Wynalazcy traktują niczym wizje bezdomnego pijaka. Miejsce wynalazców zazwyczaj jest w mieście lub w kryjówkach, gdzie gromadzą swoje skarby, lub budują coś nowego. Można ich spotkać, jak podróżują z towarami na sprzedaż lub z mapą w ręce jak bawią się w poszukiwaczy skarbów lub archeologów.

inne przykładowe wyglądy WYNALAZCÓW

Zobacz te obrazki, może któryś z nich zainspiruje Cię do stworzenia wspaniałego stroju. Podobają Ci się te klimaty? Dołącz do Wynalazców i zostań jednym z nowych Legendarnych. Źródło poniższych grafik: www.pinterest.com

DANE TECHNICZNE 

ulubione profesje: rzemieślnicy i łotrzycy
herb: ośmiornica
kolor: pomarańczowy
charakter: chaotyczny neutralny
wróg krainy: Mistycy
położenie: Przylądek

zostań wynalazcą! zapisz się już teraz