OGT EVENTS GRA TERENOWA

WYGNAŃCY

OGT EVENTS – WYGNAŃCY

 

To dziwny i samotny naród kroczący wśród ciemności złego świata. Nic więc dziwnego, że najczęściej można ich spotkać w najciemniejszych rejonach królestwa – gdzie mają swoją siedzibę. Jest to grupa, o której wiadomo najmniej.

WYGNAŃCY
KIM SĄ TAK NAPRAWDĘ?

 

Nie wiadomo skąd się wzięli, jakie są ich zwyczaje ani poglądy. Swoją tajemniczość chowają w zamkniętych ustach, których rzadko używają i wielkich kapturach oraz ciemnych strojach. W dawnych czasach, gdy wypowiedzieli wojnę Miastu Środka siali mrok i przerażenie, gdyż ich atak był tak zaskakujący, że nikt prócz Nelesa nie wiedział co robić. Jedną z nielicznych rzeczy, z których Wygnańcy są znani to ich dziwna i potężna magia używana najczęściej do łamania prawa i innych złych celów.

COŚ WIĘCEJ O WYGNAŃCACH?

Właśnie dlatego najwięcej można spotkać tam Czarodziejów i Łotrzyków. Mają też całkiem sporo wojowników kryjących się w ciemnościach i czyhających na swe ofiary. Jeśli podróżują to zazwyczaj w ciszy i samotności, najchętniej tuż po zmroku lub jeszcze przed świtem. Nie wiedzieć czemu ta szarówka, bez jasnych blasków słońca zdaje się im najprzyjemniejszą porą. Wygnańcy nie żywią urazy do całego świata, ale z pewnością do Oświeconych, których blask i jasność przysparza o mdłości. Odkąd ich drogi rozeszły się nigdy już nie widziano wygnańca i oświeconego rozmawiających ze sobą.

DANE TECHNICZNE 

ulubione profesje: czarodzieje i łotrzyki
herb: pająk
kolor: fioletowy
charakter: praworządny zły
wróg rasowy: Oświeceni
położenie: Mroczna Knieja

inne przykładowe wyglądy WYGNAŃCÓW

Najbardziej mroczny ze wszystkich narodów. Łatwo ich rozpoznać po charakterze, a jeszcze łatwiej po wyglądzie. Tym tutaj będzie podobać się wszystko co złe i mroczne.

Zobacz te obrazki, może któryś z nich zainspiruje Cię do stworzenia wspaniałego stroju. Podobają Ci się te klimaty? Dołącz do Wygnańców i podbij całą Ronę i zostań jednym z nowych Legendarnych. Źródło poniższych grafik: www.pinterest.com

zostań wygnańcem! zapisz się już teraz