OGT EVENTS GRA TERENOWA

oświeceni

OGT EVENTS – oświeceni

 

Nie może być Oświeconym ten, kto nie panuje nad swymi emocjami. Ci niezwykli ludzie to ostoje spokoju, giganci mądrości i strażnicy wiedzy. Zajmują najmniejszy skrawek ziemi spośród wszystkich krain.

oświeceni
KIM SĄ TAK NAPRAWDĘ?

 

Jednak ten skrawek zapewnia widok lepszy niż jakiekolwiek inne miejsce w świecie – to panorama wszystkich krain. Żyjąc w odosobnieniu spędzają cały swój czas na doskonaleniu umiejętności uzdrowicielskich i rzemieślniczych. Jeśli istnieje naród, który byłby w stanie wskrzesić wszystkich swych mieszkańców, to właśnie Oświeceni. Dumna nazwa mogłoby się wydawać stoi w sprzeczności z ich cichym i przyjaznym charakterem. Chętnie bowiem ugoszczą wszystkich potrzebujących pomocy i przybyszów, z wyjątkiem tylko Wygnańców – tych, którzy ongiś zdradzili swoich współbraci i zostali przeklęci – przysięga złożona wieki temu nie pozwala im na przyjaźń.

COŚ WIĘCEJ O OŚWIECONYCH?

Swoich tajemnic strzegą jednak bez zachwiania, a ich wojownicy mogą poszczycić się surową formacją i godną podziwu samodyscypliną. Pierwszorzędne wyroby to te od Oświeconych. W swych starożytnych księgach spisane mają receptury i przepisy na produkty najwyższej jakości – czy to odzienie, czy opancerzenie, czy broń, czy przedmioty codziennego użytku. Wśród oświeconych spotkać można tzw. skrzydlatych inaczej zwanych aniołami – czyli ludzi, którzy urodzili się ze skrzydłami, którzy zajmują najwyższe stanowiska wśród Oświeconych i są też największą ich siłą obronną. Coraz rzadziej jednak są widywani nawet przez samych mieszkańców tej pięknej i górzystej krainy.

DANE TECHNICZNE 

ulubione profesje: uzdrowiciele i rzemieślnicy
herb: żuraw
kolor: błękitny
charakter: neutralny dobry
wróg rasowy: Wygnańcy
położenie: Góry Podniebne

inne przykładowe wyglądy OŚWIECONYCH

Zobacz te obrazki, może któryś z nich zainspiruje Cię do stworzenia wspaniałego stroju. Podobają Ci się te klimaty? Dołącz do Oświeconych i zostań jednym z nowych Legendarnych. Źródło poniższych grafik: www.pinterest.com

zostań OŚWIECONYM! zapisz się już teraz