OGT EVENTS GRA TERENOWA

nomadzi

OGT EVENTS – nomadzi

 

Żyjący na pustyni Nomadzi, to najmniej liczni ze wszystkich narodowości. To kraina wędrowców, którym ciężko jest usiedzieć w jednym miejscu, wciaż poszukując lepszego miejsca do zamieszkania pośród pustkowi.

nomadzi
KIM SĄ TAK NAPRAWDĘ?

 

Jedną mając tylko stolicę żyją wokół niej oraz w cieniu Wyschniętych Gór. Nomadzi to lud zamknięty na obcych i bardzo interesowny. Spokojnie można powiedzieć, że nie zrobią niczego za darmo, bo sami niewiele mając wciąż szukają bogactw. Chętnie natomiast najmują się do walki na wojnach i w potyczkach. Są niezwykle wytrzymali i wprawieni do życia w ekstremalnych warunkach – stąd może ten ich twardy charakter, choć w handlu wydają się być wyjątkowo gadatliwi.

COŚ WIĘCEJ O nomadach?

Nomadzi uwielbiają Wynalazców i Barbarzyńców, z którymi często handlują, nie znoszą jednak Dzikich, te dobroduszne i nagie jaszczurki – jak ich nazywają. W końcu nomadzi są chciwi i silni niczym grzechotnik. Ich stroje przypominają barwą piasek, lub są czarne jak spalone drzewa. Pomimo swojej surowej natury to jedni z pierwszych sojuszników Środka. Może to właśnie ze względu na bliskie położenie ich krain mądrzy władcy i z resztą starożytni legendarni Erellan i Elbrach zawarli długotrwały, choć czasem chwiejny sojusz.

DANE TECHNICZNE 

ulubione profesje: rzemieślnicy i wojownicy
herb: grzechotnik
kolor: żółty
charakter: neutralny neutralny
wróg rasowy: Dzicy
położenie: Pustkowie

inne przykładowe wyglądy nomadów

Zobacz te obrazki, może któryś z nich zainspiruje Cię do stworzenia wspaniałego stroju. Podobają Ci się te klimaty? Dołącz do Nomadów i zostań jednym z nowych Legendarnych. Źródło poniższych grafik: www.pinterest.com

zostań nomadą! zapisz się już teraz