OGT EVENTS GRA TERENOWA

mistycy

OGT EVENTS – mistycy

 

Niewiele wiadomo o tych ludziach i to nie dlatego, że skrywają przed światem swoje tajemnice, ale dlatego że naprawdę ciężko ich zrozumieć. Ich wioska ukryta jest głęboko w lesie, tam gdzie drzewa rosną najgęściej – podobno tam właśnie moc układa się w najlepszą formację, przez co łatwiej z niej korzystać.

mistycy
KIM SĄ TAK NAPRAWDĘ?

 

Mistycy lubują się we wszystkim, co kryje w sobie znamię tajemnicy lub zagadki, a więc w szczególności w magii. Najwięcej tam czarodziejów, jest też trochę uzdrowicieli. Nierzadko można wśród nich spotkać rzemieślnika, który zajmuje się wytwarzaniem i handlem magicznymi przedmiotami. Mistycy do dobry lud, choć pyszny. Mają wysokie mniemanie o sobie ze względu na wiedzę, którą posiadają i czary, które znają. Ich nosy bez przerwy wetknięte są w księgi, które cenią i szanują niekiedy bardziej niż własne życie.

COŚ WIĘCEJ O mistykach?

Krążą pogłoski, że w niedługim czasie planują odbudowę starożytnej Akademii Magii, gdzie mogliby na nowo przyjmować uczniów i szkolić ich w sztukach magicznych. Są silni duchem i umysłem – sprytem rozwiązują problemy, a inteligencją wykonują zadania. Nie brak im też tupetu, żeby sięgać po nieznane i walczyć w obronie swoich tajemnic. Wszyscy w królestwie wiedzą, że najlepsi magowie pochodzą właśnie od Mistyków. Mistycy w swoim wolnym czasie zajmują się pogardą Wynalazców, bo jak ktoś zamknięty na wspaniałą wiedzę może cieszyć się szacunkiem mędrca? Z pewnością nie ma takiej możliwości.

DANE TECHNICZNE 

ulubione profesje: czarodzieje i uzdrowiciele
herb: ryś
kolor: granatowy
charakter: praworządny neutralny
wróg rasowy: Wynalazcy
położenie: Starożytny Las

inne przykładowe wyglądy mistyków

Zobacz te obrazki, może któryś z nich zainspiruje Cię do stworzenia wspaniałego stroju. Podobają Ci się te klimaty? Dołącz do Mistyków i zostań jednym z nowych Legendarnych. Źródło poniższych grafik: www.pinterest.com

zostań mistykiem! zapisz się już teraz