OGT EVENTS GRA TERENOWA

magnaci

OGT EVENTS – magnaci

 

Kasta szlachetnie urodzonych – tutaj nie można się dostać za zasługi lub z dobrej woli. O twojej przynależności do Magnatów świadczy urodzenie i wysoka pozycja społeczna.

magnaci
KIM SĄ TAK NAPRAWDĘ?

 

Żeby być tutaj szanowanym musisz przede wszystkim mieć znamienitych przodków, po drugie zacną profesję, a po trzecie ciężką sakiewkę. Nie traktuj jednak szlachetnych jak snobów, choćby czasem takie cechy przejawiali. Magnaci to ludzie z klasą, damy i panowie, którzy wiedzą jak się zachować, nie powstydzą się pomóc drugiemu i przybyć na ratunek każdemu wołającemu o pomoc. Rycerskość jest dla nich chlebem powszednim. Wspaniałe szaty i nienaganne maniery, to tylko część ich codziennego życia. Magnaci to doskonali wojownicy i wprawni uzdrowiciele.

COŚ WIĘCEJ O magnatach?

Ci, którzy nie wzgardzili szeroko pojętą nauką poznali nawet sztukę magii i choć nie lubią parać się rzemiosłem i wytwarzaniem, to możliwość dogadania się z wprawnym negocjatorem zawsze jest w cenie. Magnaci mają swoją siedzibę na samotnym szczycie, na którym stoi ich twierdza. Będą bronić jej do ostatniej kropli krwi, bo jest to dom ich przodków i skarbiec ich pamiątek. Magnaci, choć wyrozumiali i uprzejmi, nie są w stanie znieść braku ogłady i brutalności Barbarzyńców. Ich zdaniem lepiej żeby tej krainy w ogóle nie było, niż żeby miała szargać opinię całemu królestwu.

DANE TECHNICZNE 

ulubione profesje: wojownicy i uzdrowiciele
herb: markur
kolor: czerwony
charakter: praworządny dobry
wróg rasowy: Barbarzyńcy
położenie: Uświęcone Ziemie

inne przykładowe wyglądy magnatów

Jak magnaci ubierają się i wyglądają, jest zupełni inną bajką niż w innych krainach. Tutaj panuje szyk i elegancja. Piękne tuniki, koszule i tabardy w przypadku mężczyzn, a zapierające dech w piersi suknie u kobiet. A te wspaniałe stroje zwieńczone są wszelkiego rodzaju ozdobami ze złota i srebra: bransolety, naszyjniki, pierścienie, kolczyki, diademy i inne niesamowite zdobienia – to wszystko można znaleźć u Magnatów. Ich kolorem rodowym jest czerwień, więc każdy tego typu materiał będzie mile widziany.

Zobacz te obrazki, może któryś z nich zainspiruje Cię do stworzenia wspaniałego stroju. Podobają Ci się te klimaty? Dołącz do Magnatów i zostań jednym z nowych Legendarnych. Źródło poniższych grafik: www.pinterest.com

zostań magnatą! zapisz się już teraz