OGT EVENTS GRA TERENOWA

dzicy

OGT EVENTS – dzicy

 

Nawet po otwarciu się Dzikich na resztę krain wciąż nie wiemy o nich zbyt wiele. Prawdopodobnie ze względu na ogrom i dzikość ich krainy. Te niekończące się gęste lasy i nigdy niewiędnąca roślinność to istny labirynt i niespodzianka, za niespodzianką.

dzicy
KIM SĄ TAK NAPRAWDĘ?

 

Kultura Dzikich umożliwia im życie niezależne od jakichkolwiek innych ras czy krain, stąd ich ingerencja w losy kontynentu jest znikoma. Dzicy, to ludzie niezwykle zręczni i sprawnie poruszający się po lesie. Sztukę kamuflażu opanowali do perfekcji. Z charakteru zaś są dobroduszni, choć wycofani, a ich reakcji nie da się w żaden sposób przewidzieć. Spontaniczność i lojalność to ich dwie najważniejsze cechy. Z wyglądu Dzicy przypominają bardziej część natury, niż ludzi, a odkąd władzę uzyskał dawny bohater Królestwa – Jaszczur Nuha oraz jego półzwierzęcy towarzysze – Dzicy zaczęli poświęcać więcej uwagi faunie.

COŚ WIĘCEJ O dzikich?

Po upływie pokoleń bardzo trudno spotkać zwierzołaka, choć motywy zwierzęce utarły się w ich kulturze nieodwołalnie. Stąd czapki ze zwierzęcych głów, skóry na plecach, czy pazury na nadgarstkach i szyjach. Nuha przyniósł też Dzikim magię, dlatego właśnie najczęstszą ich profesją jest Uzdrowiciel. W połączeniu z Łotrzykiem daje to przedziwną mieszankę, która składa się na chaotyczny i dobry charakter Dzikiego. Z pewnością największym wrogiem Dzikich są Nomadzi, którzy w ich mniemaniu nie potrafią uszanować przyrody w żaden sposób, a jedynie patrzą na własny zysk, co jest całkowicie sprzeczne z światopoglądem Dzikich, którym do życia nie potrzeba nic.

DANE TECHNICZNE 

ulubione profesje: uzdrowiciele i łotrzycy
herb: legwan
kolor: zielony
charakter: chaotyczny dobry
wróg rasowy: Nomadzi
położenie: Smocza Dżungla

inne przykładowe wyglądy dzikich

Zobacz te obrazki, może któryś z nich zainspiruje Cię do stworzenia wspaniałego stroju. Podobają Ci się te klimaty? Dołącz do Dzikich i  i zostań jednym z nowych Legendarnych. Źródło poniższych grafik: www.pinterest.com

zostań DZIKIM! zapisz się już teraz